OK 
>

شرکت های زیر مجموعه گروه مهد تاژ

شرکت گروه مهدتاژ در سال 1361 تاسیس گردید. این مجموعه مشتمل بر 4 شرکت می‌باشد که هر يك تکمیل کننده بخشی از زنجیره ارزش شرکت از تامین مواد اولیه گرفته تا تولید و توزیع محصولات در سطح کشور می‌باشند و شرکت گروه مهدتاژ به عنوان شرکت مادر، وظیفه مدیریت راهبردی شرکتهای زیر مجموعه را بر عهده دارد.
مجتمع كارخانجات گروه مهدتاژ در زميني به مساحت 32 هكتار در 14 كيلومتري شهر قزوين واقع شده است و سطح زيربناي كارگاههاي اصلي آن بيش از 104 هزار مترمربع را تشكيل مي‌دهند. شرکت گروه مهدتاژ با استفاده از فن آوری پیشرفته تولید و کادر فنی با تجربه در آزمایشگاه‌های تضمین کیفیت و تحقیق و توسعه خود، به ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات شیمیایی، پاک کننده ها و محصولات آرايشي و بهداشتي براي بازارهای داخلی و خارجي مي‌پردازد. علاوه بر اين گروه مهدتاژ با تاسيس كارخانه آذر پاك در كشور آذربايجان به فرا سوي مرز‌هاي ايران راه يافت است و محصولات شوينده خود را با برندهايEmrooz ، Tara وMaria در اين كشور توليد و به فروش مي‌رساند.
شركت گروه مهدتاژ با استقرار سيستم مديريت يكپارچه منطبق با خواسته‌هاي استانداردهاي بين المللي ISO9001:2008، ISO14001:2004 و OHSAS18001:2007 و توجه ويژه به كيفيت محصول موفق به ايجاد اطمينان لازم نسبت به كيفيت محصولات در كليه ذي نفعان، بويژه مشتريان خود شده است.
شرکتهای زیر مجموعه شرکت گروه مهدتاژ عبارتند از:

شركت شيميائي بهداش:

شرکت شیمیای بهداش در سال 1361 تاسیس گردید. اين شركت داراي واحدهاي سولفوناسيون، سولفاسيون و اولئوكميكال ميباشد و تولیدات آن شامل توليد مواد اوليه و حد واسط صنايع شوينده، پتروشيمي و كاشي سازي می‌باشد. این مجموعه اولين و تنها توليدكننده ماده زئولايت در ایران می‌باشد. علاوه بر خدمات تولیدی، این شرکت خدمات فني‌-‌‌ ‌مهندسي و تعميراتي براي شركتهاي گروه و خارج گروه مهدتاژ را انجام می‌دهد و به پشتوانه تجریه چندین ساله خود در ساخت پلنت‌های مجموعه، قابلیت طراحي و ساخت كارخانه‌هاي شيميايي را دارد.

شركت جم پرتو:

شرکت جم‌پرتو مدیریت فعاليتهاي بازرگاني جهت تامين مواد اوليه و تجهیزات تولید كارخانجات گروه مهدتاژ و شركتهاي خارج از گروه مهدتاژ را انجام میدهد.

شركت شيميائي بهداد:

شرکت شیمیایی بهداد در سال 1363 تاسیس شده است و یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین تولید کنندگان انواع مواد شوینده مانندپودرهاي شوينده ماشینی و دستی، پودر كف شوي، صابونهاي چرب و معمولي، مايعات ظرفشويي، پاك كننده‌های سطوح، مايعات لباسشويي، خمير دندان و كرم‌هاي مرطوب كننده در ایران است. این شرکت همچنین انواع اقلام بسته بندي از جمله كارتن و بطري خود را نیز تولید و تامین می‌نماید.

شركت پخش پیشگام لیا:

شرکت پخش پیشگام لیا در سال 1382 تاسیس شده است. اين شركت با داشتن 17 شعبه و انبار مجهز در شهرهای بزرگ کشور، مسئوليت پخش و فروش محصولات شركت شیمیایی بهداد و محصولات با كيفيت شركت‌هاي خارج گروه را دارد.
حفظ و ارتقاء كيفيت محصولات، بهبود مستمر فرآيندها تولید و حفظ حقوق و تامین رضايت مصرف كنندگان از اهداف استراتژيك شركت گروه مهدتاژ ميباشد. لذا شركت گروه مهدتاژ با داشتن لابراتوار کنترل، كيفيت محصولات توليد شده در شركت‌هاي گروه را كنترل مینماید و همچنین با در اختیار داشتن لابراتوار مجهز تحقیق و توسعه، بصورت مستمر در تلاش است تا فرآیندهای تولید و کیفیت محصولات خود را بهبود بخشد. واحد آزمایشگاه برای اولین بار در سال 1368 به منظور نظارت بر روی محصولات راه اندازی شد. با گسترش شرکت و افزایش تعداد محصولات، یک آزمایشگاه جدید در سال 2001 با هدف توسعه محصولات جدید، بهبود کیفیت محصولات فعلی و پژوهش در زمینه مواد اولیه جدید و روش های ارزیابی راه اندازی شد. آزمایشگاه جدید دارای واحد های آناليز دستگاهي، تست پايداري، كاليبراسيون و ميكروبيولوژي، تست هاي حساسيت، شيمي، فرمولاسيون و سنتز مواد اوليه شيميايي است.
در سال 1385، لابراتوار مهدتاژ به عنوان واحد آزمايشگاه مجاز آرايشي و بهداشتي در زمينه كنترل مواد اوليه و توليدات شركت‌ها توسط وزارت بهداشت و درمان جمهوري اسلامي ايران معرفي شد. اين واحد با كسب اين مجوز، قادر به تاييد كليه محصولات نهايي صنعت شوينده و پاك كننده و كليه مواد اوليه ورودي به گروه شركت‌هاي مجموعه مهدتاژ و صنايع شيميايي و شوينده خارج از گروه شده است. درسال 1391، لابراتوارهای کنترل این مجموعه موفق به اخذ استاندارد ISO 17025 گرديد. اين استاندارد به معنای توانایی صحه گذاری بر کیفیت محصولات و مواد برای صادرات به کشورهای منطقه و جهان می‌باشد. به عبارت دیگر اين لابراتوارها و روش‌هاي آزمون آن داراي تاييديه بين‌المللي هستند.